Меню сайту
Категорії розділу
Мої файли [1]
Управління [10]
Навчальна діяльність [6]
Наші досягнення [18]
Дошкільне виховання [85]
Бібліотека [13]
Правове виховання [15]
Учнівське самоврядування [18]
Музей [3]
Соціально-психологічна служба [24]
Цивільна оборона [4]
Медичний кабінет [65]
Інформація для батьків [20]
ЗНО [2]
Готуємось до ДПА [11]
Оголошення [17]
Наші випускники [4]
Методична робота [32]
Охорона праці [18]
Волонтерство [5]
Виховна робота [101]
Плани роботи [8]
Публічна інформація [4]
Сторінка логопеда [5]
Звітність [2]
Освітня програма [2]
харчування [2]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 101
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Block title
Block content
Block title
Block content

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Календар України

Колобочка я візьму, в казку разом з ним піду
[ Викачати з сервера (215.0 Kb) ]09.03.2019, 22:58

                                

                              Колобочка я візьму,

                       в казку разом з ним піду

                                                 Комплексне заняття

          Мета:формувати вміння дітей розпізнавати предмети за суттєвими ознаками, правильно їх називати, відокремлювати характерні ознаки, якості, властивості, відповідати на питання «Який? Яка? Якого?»., збагачувати словник дітей на основі знань і уявлень про довкілля, активізувати словник дітей за допомогою віршів, загадок,спонукати дітей вживати речення різного типу; розвивати мову, фантазію, асоціативне мислення; виховувати доброзичливе ставлення, вміння працювати разом з однолітками.

           Обладнання. Панно, мольберт, виготовлені з картону та тканини – дерево, ялинка, сонечко, хмарка, хатка, колобок, зайчик, пеньок, сніжинки, доріжка, тенісні кульки оранжевого кольору, кольорові хустинки, іграшкова лисичка та колобок, пластилін, тактильні картки.

                                                   Хід заняття.

Діти розміщуються на килимку.

Загадка.

      Що за диво? Все село

      Білим пухом занесло.

      Дива зовсім тут нема -

      Це до нас прийшла… (Зима)

(Діти відгадують загадку).

Запитання.

        -   Яка зазвичай погода взимку?

-   Чим укрита земля?

  • Сніг який? (Відповіді дітей)                                                                                                                                                                   Дитина розповідає вірш про зиму.                                                                                          

     Зимонько-голубонько,

     В білім кожушку,

     Любимо ми бігати

     По твоїм сніжку.

Вправа для очей.

  • Закрийте очі і послухайте: по сніжку хтось іде, чи біжить?

 

 

Вихователь робить повільні кроки (ходьба) та біг, а діти відгадують.                                                 

 (Вправу повторити три рази).

Створення панно.

- А тепер ми разом створимо казкове зимове панно. Я буду давати завдання, а ви виконувати.

Завдання.

1. В небі світить сонечко, посилає на землю промінчики. Якого кольору сонце? Скільки промінців?

2. По небу пливуть хмаринки. Якого хмарка кольору?

3. Стоять дерева і ялинки. Чому дерево без листочків? Якого кольору ялинка? Що в неї замість листочків?

4. На галявині стоїть хатинка.

5.Від хатки стелиться стежинка. Якого стежинка кольору? Стежинка за довжиною яка? (Відповіді дітей).

  • Я знаю, що вам подобаються казки. Тож розміщуйтесь зручненько і слухайте.                Сюрпризний момент.

До дітей завітав Колобок.

  • Хто це до нас завітав? (Діти вітаються з Колобком, торкаються його).
  • Колобок який?
  • Колобок хоче з вами пограти. (Діти стають біля вихователя).

   Фізкультхвилинка.

Колобок я, Колобок,

З собою поведу діток.

Разом будемо гуляти,

(всі йдуть за вихователем)

        Гарно бігати, стрибати.

       (біг на місці, підстрибування)

Тихо, тихо ви ступайте,

Всі на пальчики ставайте,

(йдуть на носочках)

Гарно спинку випрямляйте

(розпрямляють плечі)

І за мною поспішайте.

(йдуть за Колобком)

Всі ми разом побіжимо,

(біг по колу)

Не впіймає нас ніхто.

 

 

Ми побігли і пішли.

(спокійна ходьба)

Ой, кого ми тут знайшли?                                                                                                       Під ялинкою схована іграшкова лисичка.

 Загадка.

                      Я руда, низького зросту,

                      Хитра я і довгохвоста!                                                                                                          Діти відгадують загадку і обстежують Лисичку пальчиками .

  •  Лисичка яка?
  • Чим вона вкрита?
  • Хутро яке?
  • Що лисичка робить хвостом? (Відповіді дітей). 

 Колобок                                                                                                                                                                                                                                                                                             

     Ви до мене всі біжіть,

     Від лисиці захистіть.

     Ох і хитра ж ти, лисице!

               Мене їсти не годиться!                                                                                                            Діти підбігають до Колобка, сідають біля нього і сварять лисичку пальчиком.

Файл 00061.jpg

  • Колобка ми врятували. Але чи зможете ви знайти  те, що нагадує вам лисичку?

Робота з тактильними картками.            

           На столах лежать тактильні картки . Діти на дотик відшукують хутро і підносять  Файл 00033.jpg

 

 

Колобку.

           Діти знову розміщуються на килимку.

           Розповідь віршованої казки.

          Діти показують казку пальчиками рук.

Дід із бабою собі жив.

Колобка він захотів.

Баба фартух підв’язала,

Засукала рукава.

 (імітують рухи)

Стала тістечко місити

(місять тісто)

Для смачного Колобка.

Вийшов гарний Колобок,

 (імітація ліплення Колобка)

Рум’яний в нього бочок.

На віконці остудився,

 (розкрити долоні і подмухати на них)

По доріжці покотився. 

(колові обертання рук)

На пеньочку посидів:

(присісти)

- Ой, я шапочку згубив.

(взяти себе за голову)

-Як погано одному.

Друга я собі знайду.

                          Покотився по доріжці ,

(колові обертання рук)

Сірого зустрів зайчиська.

 (показати «зайчика»)

Стали разом вони грати,

Діда й бабу розважати:

Зайчик стрибав,

Колобочок танцював.

 (Підстрибування та пружні присідання)

  • Хто зліпив Колобка?
  • Кого він зустрів?
  • Що вони робили разом?

(Відповіді дітей)

  • Колобку сподобалась казочка і вправи. Настав час погратись з нашим гостем.

            Вихователь роздає малюкам маленькі Колобочки – тенісні кульки оранжевого кольору.

Гра з різнокольоровими хустинками.

  1. Колобка покласти на підлогу, хустинку підняти вгору, помахати нею.
  2. Поколисати Колобка на хустинці.
  3. Накрити Колобка.
  4. Покотити Колобка по хустинці.

Ліплення портрета Колобка.

Вихователь. Колобок дуже любить сюрпризи. Ми  його сьогодні здивуємо. Кожен з вас зробить портрет Колобка.

Діти прикріплюють на кульки очі і  рот із пластиліну.

Підсумок заняття.

-Які працьовиті у вас рученята! Гарно ви попрацювали. Подаруймо Колобку його портрети.

 

 

 

     

                                

                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Дошкільне виховання | Додав: VAL1976
Переглядів: 230 | Завантажень: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
ІСУО
  • Реєстрація до ДНЗ
  • Нові знання
  • Електронна атестація педагогічних кадрів
  • Випускникам
  • Реєстрація на ЗНО
  • Інформаційна сторінка
  • Тренувальне он-лайн тестування
  • Вступ до ВНЗ
  • Пошук
    Друзі сайту
  • сайт вчителя інформатики
  • районний відділ освіти
  • ВІППО
  • ВМАН
  • Сайт МОН